Avond met theoloog Ad van Nieuwpoort
Franck Ploum in gesprek met Ad van Nieuwpoort over zijn boek ‘Buig niet – Bijbels tegengif voor nu’.
Het boek Daniel gelezen vanuit de actualiteit van vandaag. In een tijd waarin autocraten de dienst uitmaken, flagrante leugens als waarheden worden verkocht, techmiljardairs onze publieke ruimte lijken te bezetten en daarmee voor een groot deel bepalen hoe wij denken, zullen we alert en weerbaar moeten blijven.
Het gesprek wordt omlijst met muziek van celliste Astrid Schijns

Dr. Ad van Nieuwpoort is predikant van de Haagse Duinzichtkerk, publiek theoloog en schrijver van tal van boeken op het snijvlak van Bijbel en actualiteit. In 2020 verscheen van zijn hand het veelgelezen Leven! zonder oplossing over de parabel van Job als levensles.
‘Hoe blijf je een goed mens in slechte tijden? Ad van Nieuwpoort durft in Buig niet die vraag aan door op meeslepende wijze oude verhalen te laten spreken. Ik hoop dat velen met hem meelezen. Indrukwekkend en zeer mee eens!’
Beatrice de Graaf
Praktische informatie:
| Datum: | Woensdag 28 januari 2026 |
| Tijd: | 20.00 uur – 21.30 uur |
| Locatie: | Lutherse Kerk Breda – ingang Veemarktstraat 11 |
| Deelnamekosten: | Vrije Gave |
| Aanmelden: | niet nodig – loop binnen |
